AntiStress

Sveika nugara

Kas yra relaksacija*?

Kokį atsipalaidavimą pasirinkti?

Kaip taisyklingai atsipalaiduoti?

Amber Mat - VIP gintarinis aplikatorius

Sveikatos programos (D.U.K)

Terapinė Joga

Projektas "Sveika ateitis"
Sveika nugara

Sveika nugara

  • 70-90% pasaulio gyventojų patiria nugaros diskomfortą ir skausmus;
  • Darbo diena ilgėja ir sėdimo darbo daugėja;
  • Psichoemociniai stresai ir konkurencija;
  • Žalingi įpročiai ir pasitikėjimo stoka ir t.t

Galbūt daugelis net nesusimąstome, kad kasdieniai darbai - sėdėjimas, daiktų kėlimas, laikysena, važinėjimas dviračiu ir pan.- gali būti nugaros skausmų priežastis. Net mankšta, į kurią dedame viltis pasveikti, gali sukelti dar didesnius nugaros pažeidimus ir nusivylimą, jei gydymosi programa sudaroma ir atliekama nesiremiant „saugiais gyvo mechanizmo" (biomechanikos) judėjimo principais.

Diena po dienos nedidelės ir nejuntamos nugaros audinių traumos kaupiasi, kol galiausiai virsta nepakenčiamu skausmu. Šį procesą galėtume palyginti su ilgai trunkančiu piršto stuksenimu į stalą, kai nuolat nors ir lengvai dirginamas pirštas pasiekia skausmą sukeliančią pažeidimo ribą. Egzistuoja ir kiti sudėtingi mechanizmai, kai vieni audinių pažeidimai išprovokuoja kitų skausmą.

Priešuždegiminiai ir skausmą mažinantys vaistai ar tepalai yra tik trumpalaikis problemos sprendimas. Svarbu pašalinti priežastis, sukėlusias nugaros pažeidimus, t.y. būtina pradėti gyventi, judėti ir ilsėtis taip, kad nekenktume savo nugarai. Antra - pradėti saugiai stiprinti nugarą, kad pasveiktume ar išvengtume nugaros bei stuburo pažeidimų ir skausmų.

Fizinis aktyvumas turėtų būti tinkamai balansuojamas žmogaus gyvenime. Kai kurie autoriai tai sulygina su medikamentų vartojimu. Sergant svarbu tinkamai dozuoti vaistus, per mažas vaistų kiekis bus neveiklus, o per didelis pražūtingas. Žmogus turi judėti nei per daug nei per mažai. Peržengus audinių tolerancijos krūviui ribą įvyksta jų pažeidimas, todėl svarbu tinkamai dozuoti krūvį.

Išmoksite ir gebėsite taisyklingai judėti ir suprasite kaip nejudėti, kaip taisyklingai kvėpuoti ir nekvėpuoti. Praktiškai išmoksite pritaikyti organizmą, kad nekeltų skausmo ar diskomforto.

Pasekoje sujungę ramų protą su gyvybingu kūnu galėsite pagerinti gyvenimo kokybę visose aplinkos srityse pradedant partnerystės/šeimos srityje ir netgi šviesiomis mintimis apie savo gyliausių svajonių realizavimo pradžią.

Taipogi pasiaiškinsime streso, baimių ir nerimo priežastis ir kokios pasekmės jūsų organizmui kaklinei ir juosmeninei dalims. Pasistengsime išsiaiškinę pritaikyti reikiama psichorelaksacija protui. Jūsų laikas skirtas jūsų didžiausiam turtui - sveikatai visada atsiperka kokybiškesniu gyvenimu.

  • Po 10 užsiėmimų pajusite palengvėjimą;
  • Po 20 užsiėmimų pamatysite kūno pasikeitimą ir pagerėjimą;
  • Po 30 užsiėmimų džiaugsitės geresne sveikata nei anksčiau.

Mūsų nugaros/stuburo terapijoje atliekami įvairūs pratimai nugarai, pilvo presui bei kitoms raumenų grupėms, specialios kvėpavimo technikos ir manipuliacijos vidaus organais. Nugaros ir stuburo terapijos metu Jūs esate stebimi sveikatos specialisto, kuris kiekvieną Jūsų klaidą pamatys ir patars kaip ištaisyti klaidą.

Džiugu, kad yra praktinės sistemos ir metodai padedantys padėti organizmui savireguliuoti.

Dėl grupių ir individualių užsiėmimų teirautis info@sveikatosprogramos.lt arba telefonu 8 698 55000
Kontaktinė informacija:

UAB "Health programs"

Įmonės kodas: 302661416

Reg. adresas: Adutiškio 3-3, Vilnius, Lithuania

vedamų užsiėmimų adresas:

Banko sąskaita: LT817300010128561428 Swedbank

Swift codas: HABALT22

Mob. nr: 

 +370 671 5 64 54 (skambinti arba jei neatsakoma, SMS šiuo numeriu)

Skype: healthprograms.eu

Facebook: sveikatosprogramos

El.paštas: info@sveikatosprogramos.lt

sveikatosprogramos@gmail.com

Visos teisės saugomos  © 2010 Sveikatos programos


RegistracijaNaujienosKontaktai
ltenru