NEWS

 1 2 3 >  Paskutinis ›

SVEIKATOS POTENCIALO SAVAITGALIAI 2024

Vasaros Stovyklos 2023

Vasaros stovyklos 2022

Sveikatos savaitgalis ABC

Health Research 2015 2020

NIKE TRAINING DAY 2015

VU KHF susitikimas

Sveika Ateitis-mūsų dabartis

Sveikatos palaikymo savaitgalis

Sveikatos savaitgalis
NIKE TRAINING DAY 2015

Trečius metus iš eilės, pirmą kartą Siemens arenoje, laukiamiausias sporto festivalis. Ir profesionalui ir megėjui. Jau rugsėjo 26 d. arena pulsuos tūkstančių sporto megėjų širdžių ritmu.


8 valandos. 20 treniruočių. 12 geriausių trenerių.
Laukiamiausias sporto festivalis. Ir profesionalui. Ir mėgėjui.

Tavęs laukia įspūdinga diena, su geriausiais treneriais iš viso pasaulio: Fabio Ponzio (Italija), Emanuel Vetra (Italija), Sandra Raju (Latvija), Ralf Upmans (Latvija), Nerijus Brazdziunas (Lietuva) ir daugelį kitų.

Bei mėgiamiausiomis tavo treniruotėmis: funkcinės NTC, Step, Pilates, Power joga, Port de bras, Les Mills Body Combat, Yagilates, Show dance, Glam dance, TRX, AntiStress ir daugeliu kitų.

Daug prakaito, judesio, muzikos, šviesų ir malonaus atokvėpio.

15:50 – 16.30 Antistress

  • Antistress" - tai psichorelaksacinė technika, naudojant kineziterapijos ir psichoterapijos metodus, skirtos sąmoningai atpalaiduoti kūną ir protą nuo kasdienių stresų, per didelio treniruočiu intensyvumo ir iš to sekančiu raumenu įtampų, mentaliai papildyti, "perkrauti" savo vidines programas, susijusias su kūnu ir protu. Tai lyg naujo, norimo savęs kūrimas;
  • Praktinis fizinės ir psichines sveikatos stiprinimo užsiemimas "Antistress" - pristatytas 2010-2015m.. skirtingųLietuvos miestųpsichiatrams, teoriškai supažindinti ir praktiškai atliko Sveikatos apsaugos ministerijos, Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės, Vilniaus miesto policijos ir darželių/mokyklųdarbuotojai;
  • Unikali pozityvios animacijos sveikatinimo programa "AntiStress" kuriama bendradarbiaujant su Lietuvos Sporto Universitetu (LSU) skirta Sveika mokykla tinklui;
  • "AntiStress" sveikatinimo programa sudaro 3 dalys: 1) psichofiziniai pratimai (8-10min); 2) galvos, kaklo, akių pratimai ir kvėpavimo technikos (10-15min.), 3) vaizdų relaksacijos ir autogeninis atsipalaidavimas (15-20min).
  • Antistress užsiėmimai tinka Jums, jeigu jūs: daug dirbate aktyvų protinį darbą ir dažnai susiduriate su konfliktinėmis situacijomis ir stresu. Užsiėmimai rekomenduojami kaip daugelio ligų profilaktika ir prevencija, nes dauguma negalavimų yra psichosomatinio pobūdžio. Taigi, jeigu norite gerai ir giliai pailsėti po darbų ir kasdienės rutinos, šie užsiėmimai labai tiks jūsų fizinei ir mentalinei sveikatai.

Iki sveiko, NIKE TRENIRUOČIŲ dienoje Siemens Arenoje 2015 09 26 su IMPULS komanda


Kontaktinė informacija:

UAB "Health programs"

Įmonės kodas: 302661416

Reg. adresas: Adutiškio 3-3, Vilnius, Lithuania

vedamų užsiėmimų adresas:

Banko sąskaita: LT817300010128561428 Swedbank

Swift codas: HABALT22

Mob. nr: 

 +370 671 5 64 54 (skambinti arba jei neatsakoma, SMS šiuo numeriu)

Skype: healthprograms.eu

Facebook: sveikatosprogramos

El.paštas: info@sveikatosprogramos.lt

sveikatosprogramos@gmail.com

Visos teisės saugomos  © 2010 Sveikatos programos


RegistracijaNaujienosKontaktai
ltenru