NEWS

 < 1 2 3 4 >  Paskutinis ›

Antistress - Lietuvos Sporto Universitete

NIKE TRAINING DAY 2014

VIP Kinesis rudens užsiėmimai

Sveika Nugara seminaras SAM

Amber Trip kovo 12-15d. 2014m. Vilnius

Nike Konvencija 2013

Funkcinė treniruotė su Amber-X

"Sveika ateitis" pradžia balandžio 5d.2013m.

"Stop Hipertenzijai" balandzio 7d. Vilnius

AntiStress Z.SAVICKO klube vasario 15d.
"Sveika ateitis" pradžia balandžio 5d.2013m.

Startuoja animacinis projektas vaikams „Sveika ateitis"

Sveikatos programos, viešoji įstaiga „Sveikas miestas" ir Lietuvos pediatrų draugija kviečia moderniai, pasitelkiant šiuolaikines technologijas, rūpintis vaikų sveikata ir nori visus supažindinti su nauju, animaciniu projektu - „Sveika ateitis". Šis projektas skirtas ir Pasaulio sveikatos dienai paminėti, kuri yra švenčiama visame pasaulyje balandžio 7 d.

Animacijos projektas "Sveika ateitis" - tai pozityvios animacijos prevencinės sveikatinimo programos, skirtos palaikyti ir stiprinti vaikų sveikatą ir ne tik. Pasitelkiant šiuolaikines technologijas, animacinėse sveikatingumo programose žaismingi personažai kvies vaikus atlikti specialius pratimus, naudingus visai vaiko judėjimo struktūrai gerinti.

Sėdėjimas pamokų metu, praleistas laikas prie kompiuterio, kuprinių nešiojimas - šie veiksniai daro neigiamą įtaką besiformuojančiam vaiko, medicinine kalba tariant, judėjimo aparatui. Todėl šis, gaudamas apkrovą, ilgainiui gali būti rimtų nugaros skausmų priežastimi. Svarbu akcentuoti tai, kad vyrauja hipotezė, jog tokio pobūdžio sveikatos sutrikimai atsiranda jau nuo vaikystės bei paauglystės, vėliau jaučiamos tik pasekmės ir paūmėjimai. Todėl būtina imtis reikiamų prevencijos priemonių, siekiant išvengti vėlesnių, jau kur kas rimtesnių, negalavimų.

„Žinant, kad vaikams animacija patinka ir tai, matyt, jiems yra lengviausiai suprantama bei šauniausia ugdymo forma, buvo nuspręsta vaikus mokyti rūpintis savo sveikata interaktyviai, pasitelkiant spalvingus personažus",  - teigia sveikatinimo programų "Sveika ateitis" idėjos ir projekto autorius Nerijus Braždžiūnas - kineziterapeutas, DVD plokštelės "Sveikatos rytas" autorius, Lietuvos pediatrų draugijos narys.

Kai kuriose mokyklose jau įvyko „Sveikos ateities" programų pristatymas. Su šiuo projektu buvo supažindinti Vilniaus miesto viešojo ugdymo įstaigų direktoriai ir atsakingi darbuotojai. N. Braždžiūnas džiaugiasi, kad dauguma mokyklų ir gimnazijų susidomėjo šia idėja ir pareiškė norą dalyvauti pilotiniame bandomajame projekte. Buvo atrinktos dvi progimnazijos - Petro Vileišio ir Žemynos. Pasirinktų mokymo įstaigų techninė bazė leidžia kokybiškai atlikti programų transliacijas. Moksleiviai atlikti specialius pratimus pagal sveikatingumo programas gali paprastai, šiems pratimams nereikia specialios aprangos.

Plačiau susipažinti su projektu „Sveika ateitis" galės visi norintys jau balandžio 5 d. (penktadienį).

Pristatymai vyks numatytu laiku šiose vietose:

10:00-10:30val. Žemynos progimnazija (Pašilaičių);

(Vilniaus Žemynos progimnazija Žemynos g.14, Vilnius) ;

11:00-11:30val. Petro Vileišio progimnazija Užupis;

(Filaretų 3, Vilnius);

12:00val. Spaudos konferencija Petro Vileišio progimnazija;

(Filaretų 3, Vilnius).

Projekto partneris Všį "Sveikas miestas", projekto kuratorius Všį "Lietuvos pediatrų draugija", projektą globoja Žydrūnas Savickas, projekto autorius ir intelektualinės nuosavybės savininkas Nerijus Braždžiūnas, projekto bendraautorius FotoAlibi.

Mano sveikata - mano rankose!

 


Kontaktinė informacija:

UAB "Health programs"

Įmonės kodas: 302661416

Reg. adresas: Adutiškio 3-3, Vilnius, Lithuania

vedamų užsiėmimų adresas:

Banko sąskaita: LT817300010128561428 Swedbank

Swift codas: HABALT22

Mob. nr: 

 +370 671 5 64 54 (skambinti arba jei neatsakoma, SMS šiuo numeriu)

Skype: healthprograms.eu

Facebook: sveikatosprogramos

El.paštas: info@sveikatosprogramos.lt

sveikatosprogramos@gmail.com

Visos teisės saugomos  © 2010 Sveikatos programos


RegistracijaNaujienosKontaktai
ltenru