Health morning

Kaip atsikelti žvaliam?

Koks geriausias maistas ryte?

Ką daryti norint būti gyvybingam?

"Sveikatos ryto" recenzija

Bioenergetinis tyrimas

Juslių higiena

Atsiliepimai

Apie autorių

KiMat - bioenergetinis aplikatorius


KiMat - bioenergetinis aplikatorius

JAU GALITE APLANKYTI MŪSŲ INTERNETINĘ PARDUOTUVĘ - AMBER ABC

KiMat - žalia/oranžinė /NEW/KiMat - žalia/oranžinė /NEW/

KiMat (jap. Ki - gydomoji energija), (angl. Mat - kilimėlis) paprastai tariant gyvybinės energijos kilimėlis arba energetinis kilimėlis, skirtas gerinti energijos tėkmę organizme ir palaikyti sveikatą.

KiMat aplikatorius žalia ir oranžine skirtas viso kūno nervinių impulsų gerinimui. Tačiau subtilus ir bioenergetinis aplikatoriaus poveikis skirtas apatinės nugaros dalies gyvybinimui ir sveikatinimui. Hexagono t.y šešiakampiai spygliukai atkartoja sakraliąją geometriją būdingą apatiniai kūno daliai.


KiMat - žalia medvilnė/oranžiniai spygliukai, rekomenduojame turintiems nugaros skausmus, stuburo juosmeninės dalies išvaržas, o ypatingai juosmens ir kojų skausmus. Stokojantiems energijos ir daug fiziškai bei mentaliai dirbantiems ar dirbusiems.

KiMat - žalia/oranžinė /NEW/48 spygliukai viename heksagone/šešiakampyje, viso 188 heksagonų ir 9072 spygliukų.

KiMat - žalia/oranžinė /NEW/  Dydis 3*43*74cm

Spauskite VIDEO peržiūrai klipo rodyto per BTV laidą "Sveikatos kodas".

KiMat padės jums atsipalaiduoti ir skatins jūsų kūno savigydos procesą:

 • Pakelia energijos lygį;
 • sustiprina imunitetą ir atstato jėgas po ligos;
 • sumažina riebalinį audinį suaktyvindamas medžiagų apykaitą. Pagerina odos elastingumą ir tonusą, kraujotaką ir veikia kaip anticeliulitinė priemonė;
 • tai labai stipri priešdepresinė ir antistresinė priemonė, žymiai sumažinanti galvos skausmus;
 • veiksmingai malšina nugaros skausmus;
 • nuima raumenų spazmus, sumažina nugaros raumenų įtampą ir mažina stuburo problemas;
 • skatina regeneraciją, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu;
 • sumažina menopauzės ir PMS simptomus, atstatato kūną po gimdymo, skatina vaisingumą;
 • puiki anticeliulitinė priemonė;
 • gydo impotenciją.

Stenkitės pasirinkti vietą, kur jums niekas netrukdytų. Pasitieskite KiMat ant lovos arba ant grindų. Kadangi daugelis žmonių linkę prarasti laiko jausmą ir užmigti gulėdami ant kilimėlio, galite nusistatyti žadintuvą prieš pradėdami. Prisiminkite - pirmas 15-20min. KiMat poveikis yra tonizuojantis, o po 25min. - atpalaiduojantis. Stresui nuimti, skausmui numalšinti ar kitam specifiniam panaudojimui prašome atkreipti dėmesį į mūsų parinktas programas. Patariame gulėti ant KiMat apie 30-40 min, bet jei jūs jaučiate, kad norisi ilgiau pagulėti arba miegoti ant jo - tai yra saugu. Akivaizdžiam greitam sveikatos pagerėjimui pasiekti rekomenduojame naudoti KiMat kasdien 14-21dienų bėgyje.  


KiMat - bioenergetinis aplikatorius

Dažniausia KiMat pozicija yra gulėti ant nugaros. Nervų atšakos nuo nugaros tęsiasi per visą kūną, tai reiškia, kad gydant nugarą paveikiamas visas kūnas. Kilimėlis taip pat gali būti naudojamas ir kitoms konkrečioms kūno sritims. Jeigu kambarys vėsus, turėkite po ranka antklodę, kad prireikus galėtumėte užsikloti. Atsigulkite lėtai ir atsargiai, laikinai pasiremdami rankomis. Iškvėpkite ir atsipalaiduokite. Stenkitės nejudėti. Jei norite pakeisti poziciją - atsisėskite ir dar kartą atsigulkite.

KiMat - žalia ir oranžinė

Dėl naujų potyrių pirmosiomis akimirkomis jums gali pasireikšti kai kurie nepatogumai, tačiau jie praeis po 2-4min. ramaus ir gilaus kvėpavimo. Pradėsite jausti plintančią po kūną šilumą ir lengvą spaudimą. Panaudojus KiMat keletą kartų kils noras greičiau grįžti namo ir pagulėti ant kilimėlio - tai tikra atgaiva po įtemptos dienos!

Suskambus žadintuvui arba kai norėsite keltis, atsisėskite atvirkščia gulimuisi tvarka. Galite išgyventi daug naujų pojūčių kai atsibusite. Tai rodo efektyvų kraujotakos suintensyvėjimą, kuris palaipsniui nuslūgs. Kai kuriems žmonėms tai sukelia nepatogumo jausmą pradžioje. Taip ir turi būti - reiškia, KiMat atlieka savo darbą. Tai yra būtent tai, kaip jis veikia! Diskomforto jausmas praeina per 1-4 min. Atminkite: tai to verta!

Pirmą kartą gulint ant ant kilimėlio galite pasitiesti specialų audinį  vinukų spaudimui sušvelninti. Priklausomai nuo mūsų kūno svorio ir formos mes visi patiriame spaudimą skirtingai. Naudojant KiMat turėtumėte jausti lengvą skausmą, bet ne per stiprų. Kilimėlio lotosai turi užapvalintas žiedlapių viršūnėles ir negali jums pakenkti, jei naudojate KiMat tinkamai. Pagrindinė taisyklė yra gulėti tolygiai paskirstant kūno svorį po visą kilimėlio paviršių. Galite pasirinkti naudoti kilimėlį su arba be drobinio audinio ant lotosų viršūnių.

Galite naudoti KiMat 4-5 dienas per savaitę, arba, jei gydote ligą ar mažinate skausmą, naudokite kilimėlį 21 dieną, padarykite savaitės pertrauką ir po to tęskite 2-4 kartus per savaitę. Jūsų kūnui reikia pertraukų tam, kad išvengtų bet kokios priklausomybės. KiMat naudojimas yra kaip masažas, jūs juk nedarote masažo kiekvieną dieną. Mes nuoširdžiai jums rekomenduojame gulėti ant kilimėlio be drabužių - tai sustiprins kilimėlio poveikį.

KiMat - bioenergetinis aplikatorius

KiMat sustiprina jūsų bioenergetinį lauką, dar kitaip vadinamą aura. Anot, sakralios geometrijos heksagono forma yra atkartojimas antro gyvybinio centro atsakingo už mūsų seksualumą, maisto įsisavinimą, judėjimą. KiMat stimuliuos ir veiks į energetinius laukus, stiprins juos.

Kompensuoja fizinės veiklos trūkumą:

Ø  lėktuvų skrydžiai;

Ø  ilgas keliavimas automobiliu;

Ø  ilgas sėdimas darbas su kompiuteriu;

Ø  nejudrumas dėl ligos.

KiMat veikia jūsų kūną įvairiais būdais, jums tereikia atsigulti ant kilimėlio ir atsipalaiduoti. Kai tik praeis kelios pirmos prisitaikymo prie kilimėlio minutės, jūs jį pamiršite. Tai bus idealus laikas pabūti su savimi.

KiMat - žalia ir oranžinė


Priežiūra

Norėdami nuvalyti kilimėlį, iš vidaus išimkite pagalvėlę. Su plovimo priemone ir šiltu vandeniu rankomis nuplaukite heksagoniukus. Kruopščiai nuskalaukite ir leiskite vandeniui nulašėti. Neskalbkite KiMat skalbimo mašina ir nedėkite į džiovyklę, nes galite sugadinti. Nelyginti:)

 • KiMat nerekomenduojamas nėščioms ir maitinančioms moterims. Jei vartojate antikouguliantus t.y Klexan, Waran, Heparin vaistus, dėl kilimėlio naudojimo pasikonsultuokite su gydytoju.
 • Taipogi netinka turintiems epilepsijos priepuolius, ūmų karščiavimą, tromboflebitą.
 • KiMat tinkamas tik vyresniems nei aštuonerių metų vaikams. Jie jį gali naudoti tik su suaugusiojo priežiūra.
 • Priminimas: Jei turite aukštą ar žemą kraujospūdį ir kitus širdies ritmo sutrikimus, odos problemų (egzemas, psoriazę ir pan.), didelių piktybinių apgamų ir panašiai, dėl naudojimo būtinai pasitarkite su šeimos gydytoju arba dermotologu.

Komplektacija: KiMat aplikatorius/kilimėlis (mėlyna/balta), instrukcija lietuvių kalba, medvilninis kelioninis krepšys.

Kaina buvo 49EUR. dabar 39EUR. (su pristatymo išlaidomis Lietuvoje). Prieinamumas: Laikinai nėra

Dydis 3*43*74cm. Kilimėlis 100% medvilnė, spygliukai Abs plastikas. Sukurta ir sukomplektuota Lietuvoje, medžiagos pagamintos Kinijoje.

Plius dovanojame medvilninį kelioninį krepšelį.

Telefonas užsakymams ir pasiteiravimams 8 671 564 54

e-paštas: info@healthprograms.eu

_________________________________________________________________________________________

1 žingsnis. Padaryti išankstinį pavedimą.

Gavėjas: UAB "Health programs"

Banko sąskaita: LT817300010128561428

Bankas: Swedbank

Suma: 39EUR

Mokėjimo paskirtis: išankstinis mokėjimas už Kimat aplikatorių (nurodyti spalvą)

2 žingsnis. Parašyti savo tikslų adresą, kuriuo norite gauti pasirinktą aplikatorių į info@sveikatosprogramos.lt arba SMS 8 671 564 54

(nemokamas pristatymas Lietuvos paštu Lietuvoje 5-7 darbo dienos)

3 žingsnis. Gavus kilimėlį nuoseklus ir taisyklingas naudojimas savigydai ir sveikatos palaikymui.

_________________________________________________________________________________________

Visas mūsų siūlomas aplikatorių/kilimėlių asortimentas.

"Saugantis sveikatą visada džiaugsis sveiku gyvenimu ir proto ramybe",-Nerijus Braždžiūnas
Kontaktinė informacija:

UAB "Health programs"

Įmonės kodas: 302661416

Reg. adresas: Adutiškio 3-3, Vilnius, Lithuania

vedamų užsiėmimų adresas:

Banko sąskaita: LT817300010128561428 Swedbank

Swift codas: HABALT22

Mob. nr: 

 +370 671 5 64 54 (skambinti arba jei neatsakoma, SMS šiuo numeriu)

Skype: healthprograms.eu

Facebook: sveikatosprogramos

El.paštas: info@sveikatosprogramos.lt

sveikatosprogramos@gmail.com

Visos teisės saugomos  © 2010 Sveikatos programos


RegistracijaNaujienosKontaktai
ltenru