KiMat - bioenergetinis aplikatorius

JAU GALITE APLANKYTI MŪSŲ INTERNETINĘ PARDUOTUVĘ - AMBER ABC

KiMat - mėlyna/balta /NEW/KiMat - mėlyna/balta /NEW/

    KiMat - mėlyna/balta /NEW/ KiMat (jap. Ki - gydomoji energija), (angl. Mat - kilimėlis) paprastai tariant energijos kilimėlis arba energetinis kilimėlis, skirtas gerinti ir palaikyti sveikata ir chroniškų ligų savigydai.

     KiMat - aplikatorius viršutinės nugaros sveikatai. KiMat aplikatoriaus dizainas, spygliukų išdėstymas ir spalvų kombinacija skirta viršutinės nugaros dalies kraujatokai ir nervinių impulsų gerinimui, bet tinka viso kūno savigydai.

 

Sveikatos programos rekomenduoja turintiems nugaros skausmus, stuburo kaklinės dalies išvaržas, o ypatingai sprando ir rankų skausmus. Gerinti laikysena. Stokojantiems gyvybingumo ir dažnai išgyvenančius psichoemocinius stresus.

KiMat - mėlyna/balta /NEW/ Turi 27 spygliukus viename trikampyje; ant viso kilimėlio 216 trikampių ir 5832 spygliukų;

KiMat - mėlyna/balta /NEW/ Dydis 3*43*74cm

Spauskite VIDEO peržiūrai klipo rodyto per BTV laidą "Sveikatos kodas"

Mėlynas medvilninis kilimėlis ir balti trikampiniai dygliukai veikia viso kūno sveikatą, bet ypatinga bioenergetini poveikį turi viršutinei nugaros daliai. Ypač rekomenduojamas žmonėms kenčiantiems nuo įtampos pečių ir menčių zonoje. KiMat nespredžia totaliai jūsų problemų ir rūpesčių, bet padeda "nusimesti" jų pasekmes.

KiMat padės jums atsipalaiduoti ir skatins jūsų kūno savigydos procesą:

 • Pakelia energijos lygį;
 • sustiprina imunitetą ir atstato jėgas po ligos;
 • sumažina riebalinį audinį suaktyvindamas medžiagų apykaitą. Pagerina odos elastingumą ir tonusą, kraujotaką ir veikia kaip anticeliulitinė priemonė;
 • tai labai stipri priešdepresinė ir antistresinė priemonė, žymiai sumažinanti galvos skausmus;
 • veiksmingai malšina nugaros skausmus;
 • nuima raumenų spazmus, sumažina nugaros raumenų įtampą ir mažina stuburo problemas;
 • skatina regeneraciją, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu;
 • sumažina menopauzės ir PMS simptomus, atstatato kūną po gimdymo, skatina vaisingumą;
 • puiki anticeliulitinė priemonė;
 • gydo impotenciją.

Savo namų vaistinėlėje laikome įvairius vaistus skirtingiems sveikatos negalavimams, taip pat ir aplikatorius turi būti judamojo aparato t.y viso kūno raumenų, sausgyslių ir raiščių savigydai.

KiMat - mėlyna ir balta

Stenkitės pasirinkti vietą, kur jums niekas netrukdytų. Pasitieskite KiMat ant lovos arba ant grindų. Kadangi daugelis žmonių linkę prarasti laiko jausmą ir užmigti gulėdami ant kilimėlio, galite nusistatyti žadintuvą prieš pradėdami. Prisiminkite - pirmas 15-20min. KiMat poveikis yra tonizuojantis, o po 25min. - atpalaiduojantis. Stresui nuimti, skausmui numalšinti ar kitam specifiniam panaudojimui prašome atkreipti dėmesį į mūsų parinktas programas. Patariame gulėti ant KiMat apie 30-40 min, bet jei jūs jaučiate, kad norisi ilgiau pagulėti arba miegoti ant jo - tai yra saugu. Akivaizdžiam greitam sveikatos pagerėjimui pasiekti rekomenduojame naudoti KiMat kasdien 14-21dienų bėgyje. 

KiMat - mėlyna/balta /NEW/ 

Dažniausia KiMat pozicija yra gulėti ant nugaros. Nervų galūnėlės nuo nugaros tęsiasi per visą kūną, tai reiškia, kad gydant nugarą paveikiamas visas kūnas. Kilimėlis taip pat gali būti naudojamas ir kitoms konkrečioms kūno sritims. Jeigu kambarys vėsus, turėkite po ranka antklodę, kad prireikus galėtumėte užsikloti. Atsigulkite lėtai ir atsargiai, laikinai pasiremdami rankomis. Iškvėpkite ir atsipalaiduokite. Stenkitės nejudėti. Jei norite pakeisti poziciją - atsisėskite ir dar kartą atsigulkite.

Dažnai ant akupresūrinio kilimèlio žmonès užmiega. Tai labai sveika ir natūralu. Kodèl?! Pažvelkime iš neurofiziologinès puses. Kas viska valdo?! Smegenys ir esančios endokrininès liaukos. Kaip jas paveikti? Tinkamai atsipalaiduoti ir pailseti. Būtent sąmoningas atsipalaidavimas itakoja smegenu bangu persikrovima, o per tai viso kūno sveikatinimą ir bendros savijautos pagerėjimą.

Japonų neurofiziologasTomio Hirai atliko neurofiziologinę studiją su besiilsinčiais žmonemis..Tyrimai parodė, kad naujokų smegenys generuoja 10 -12 Hz, pažengusiuju smegenyse generuojama 7-8 Hz dažnio srovė.

Delta bangos (0-4 Hz) 4 Hz dažnis fiksuojamas, kada veikiama nesąmoningai arba giliai miegant. Esant šiam dažniui miego metu nesapnuojama. Jos siejamos su gydymo procesu, imuninės sistemos atnaujinimu, organizmo veiklos harmonizavimu.
(4-8 Hz) Teta bangos miego, gilaus poilsio metu kaitaliojasi su delta bei alfa bangomis. Pasąmonė lengviausiai pasiekiama, optimalios sąlygos kūrybingumui ir kūrybai.

Alfa bangos (8-14 Hz) Negilaus miego bangos. Jos atsiranda atsipalaidavus, esant užmerktoms akims bei nusiraminus. Alfa bangos atitinka budrios sąmonės, esant atsipalaidavus, būseną.Būdinga gera savijauta, ramus ir sklandus mstymas, teigiama nuotaika. Alfa bangas generuoja sveikas organizmas.

Beta bangos (14-30 Hz) Beta bangos siejamos su koncentracija bei pažinimu-suvokimas, stresu, karštligiška būsena, stresu bei susirūpinimu, nerimu. Didelė beta bangų dalis sąlygoja didesnį išskiriamų streso hormonų kiekį.

Dėl naujų potyrių pirmosiomis akimirkomis jums gali pasireikšti kai kurie nepatogumai, tačiau jie praeis po 2-4min. ramaus ir gilaus kvėpavimo. Pradėsite jausti plintančią po kūną šilumą ir lengvą spaudimą. Panaudojus KiMat keletą kartų kils noras greičiau grįžti namo ir pagulėti ant kilimėlio - tai tikra atgaiva po įtemptos dienos!

KiMat - mėlyna ir balta

Suskambus žadintuvui arba kai norėsite keltis, atsisėskite atvirkščia gulimuisi tvarka. Galite išgyventi daug naujų pojūčių kai atsibusite. Tai rodo efektyvų kraujotakos suintensyvėjimą, kuris palaipsniui nuslūgs. Kai kuriems žmonėms tai sukelia nepatogumo jausmą pradžioje. Taip ir turi būti - reiškia, KiMat atlieka savo darbą. Tai yra būtent tai, kaip jis veikia! Diskomforto jausmas praeina per 1-4 min. Atminkite: tai to verta!

Pirmą kartą gulint ant ant kilimėlio galite pasitiesti specialų audinį  vinukų spaudimui sušvelninti. Priklausomai nuo mūsų kūno svorio ir formos mes visi patiriame spaudimą skirtingai. Naudojant KiMat turėtumėte jausti lengvą skausmą, bet ne per stiprų. Kilimėlio lotosai turi užapvalintas žiedlapių viršūnėles ir negali jums pakenkti, jei naudojate KiMat tinkamai. Pagrindinė taisyklė yra gulėti tolygiai paskirstant kūno svorį po visą kilimėlio paviršių. Galite pasirinkti naudoti kilimėlį su arba be drobinio audinio ant lotosų viršūnių.

KiMat - mėlyna ir balta

Galite naudoti KiMat 4-5 dienas per savaitę, arba, jei gydote ligą ar mažinate skausmą, naudokite kilimėlį 21 dieną, po to padarykite savaitės pertrauką ir vėl tęskite 2-4 kartus per savaitę. Jūsų kūnui reikia pertraukų tam, kad išvengtų bet kokios priklausomybės. KiMat naudojimas yra kaip masažas, jūs juk nedarote masažo kiekvieną dieną. Mes nuoširdžiai jums rekomenduojame gulėti ant kilimėlio be drabužių - tai sustiprins kilimėlio poveikį.

KiMat sustiprina jūsų bioenergetinį lauką, dar kitaip vadinamą aura.

KiMat - bioenergetinis aplikatorius

Anot, sakralios geometrijos trikampio forma yra atkartojimas penktojo gyvybinio centro atsakingo už mūsų minčių raišką, dainavimą. KiMat stimuliuos ir veiks į energetinius laukus, stiprins juos

Kompensuoja fizinės veiklos trūkumą:

Ø  lėktuvų skrydžiai;

Ø  ilgas keliavimas automobiliu;

Ø  ilgas sėdimas darbas su kompiuteriu;

Ø  nejudrumas dėl ligos.

KiMat veikia jūsų kūną įvairiais būdais, jums tereikia atsigulti ant kilimėlio ir atsipalaiduoti. Kai tik praeis kelios pirmos prisitaikymo prie kilimėlio minutės, jūs jį pamiršite. Tai bus idealus laikas pabūti su savimi.

Priežiūra

Norėdami nuvalyti kilimėlį, iš vidaus išimkite pagalvėlę. Su plovimo priemone ir šiltu vandeniu rankomis nuplaukite trikampiukus. Kruopščiai nuskalaukite ir leiskite vandeniui nulašėti. Neskalbkite KiMat skalbimo mašina ir nedėkite į džiovyklę, nes galite sugadinti. Nelyginti:)

 • KiMat nerekomenduojamas nėščioms ir maitinančioms moterims. Jei vartojate antikouguliantus t.y Klexan, Waran, Heparin vaistus, dėl kilimėlio naudojimo pasikonsultuokite su gydytoju.
 • Taipogi netinka turintiems epilepsijos priepuolius, ūmų karščiavimą, tromboflebitą.
 • KiMat tinkamas tik vyresniems nei aštuonerių metų vaikams. Jie jį gali naudoti tik su suaugusiojo priežiūra.
 • Priminimas: Jei turite aukštą ar žemą kraujospūdį ir kitus širdies ritmo sutrikimus, odos problemų (egzemas, psoriazę ir pan.), didelių piktybinių apgamų ir panašiai, dėl naudojimo būtinai pasitarkite su šeimos gydytoju arba dermotologu.

KiMat - mėlyna ir balta

 

Komplektacija: KiMat aplikatorius/kilimėlis (mėlyna/balta), instrukcija lietuvių kalba, medvilninis kelioninis krepšys.

Kaina 49EUR. dabar 39EUR (su pristatymo išlaidomis Lietuvoje). Prieinamumas: Laikinai nėra

Dydis 3*43*73. Kilimėlis 100% medvilnė, spygliukai Abs plastikas. Sukurta ir sukomplektuota Lietuvoje, medžiagos pagamintos Kinijoje.

Plius dovanojame medvilninį kelioninį krepšelį.

Telefonas užsakymams ir pasiteiravimams  8 671 564 54

e-paštas: info@healthprograms.eu

______________________________________________________________________________

1 žingsnis. Padaryti išankstinį pavedimą.

Gavėjas: UAB "Health programs"

Banko sąskaita: LT817300010128561428

Bankas: Swedbank

Suma: 39EUR.

Mokėjimo paskirtis: išankstinis mokėjimas už Kimat aplikatorių (nurodyti spalvą)

2 žingsnis. Parašyti savo tikslų adresą, kuriuo norite gauti pasirinktą aplikatorių į info@sveikatosprogramos.lt arba SMS 8 671 564 54

(nemokamas pristatymas Lietuvos paštu Lietuvoje 5-7 darbo dienos)

3 žingsnis. Gavus nuoseklus ir taisyklingas naudojimas savigydai ir sveikatos palaikymui.

_________________________________________________________________________________________

Visas mūsų siūlomas aplikatorių/kilimėlių asortimentas.

Mes jums linkime kuo geriausios sveikatos ir proto ramybės. Būkite sąmoningi saugant sveikatą ir gyvenimas tikrai taps daug laimingesnis ir džiūgesnis.Health evening

Healthy Back

Kokias sveikatos praktikas atlikti?

Kaip detoksikuoti organizmą?

Koks atsipalaidavimas tinka vakare?

Pasninko kalendorius 2015m.

Basketball Yoga

Laimės ABC

,,Sveikatos vakaras" programa

KiMat - bioenergetinis aplikatoriusKontaktinė informacija:

UAB "Health programs"

Įmonės kodas: 302661416

Reg. adresas: Adutiškio 3-3, Vilnius, Lithuania

vedamų užsiėmimų adresas:

Banko sąskaita: LT817300010128561428 Swedbank

Swift codas: HABALT22

Mob. nr: 

 +370 671 5 64 54 (skambinti arba jei neatsakoma, SMS šiuo numeriu)

Skype: healthprograms.eu

Facebook: sveikatosprogramos

El.paštas: info@sveikatosprogramos.lt

sveikatosprogramos@gmail.com

Visos teisės saugomos  © 2010 Sveikatos programos


RegistracijaNaujienosKontaktai
ltenru