Koks atsipalaidavimas tinka vakare?

Vakare po dienos darbų ar per atostogas rekomenduojamos atsipalaidavimo technikos:

RELAKSACIJA

"Žvilgsnis į save";

RELAKSACIJA

"Antistresas" arba "Vaizdų relaksacija";

Koks atsipalaidavimas tinka vakare?

"Autogeninis atsipalaidavimas".

Visos technikos yra nukreiptos į gilų atsipalaidavimą, poilsį ir ramybę.

"Žvilgsnis į save" - tai psicho-relaksacinė technika, skirta sąmoningai atpalaiduoti kūną ir protą nuo kasdienių stresų ir įtampų, mentaliai perdaryti, "perkrauti" savo vidines programas, susijusias su kūnu ir protu. Tai lyg naujo, norimo savęs kūrimas. Norint pradėti kažką daryti su kūnu, reikia sąmoningai nusiteikti ir gerai paruošti protą, kad įtampos ir stresai apleistų kūną, o ne plėšytų ir traumuotų jį.
Užsiėmimo "Žvilgsnis į save" trukmė - 60 min. Po užsiėmimo vyksta trumpas aptarimas arba integracija.

"Autogeninis atsipalaidavimas" dar kitaip rytuose vadinama "Joga Nidra" ar "Sapnų Joga". Tai labai sena atsipalaidavimo technika. Ji atgaivinta ir suprantamai pritaikyta svami Satyananda Sarasvati, šventojo Sivananda mokinio, pasiekusio prašviesėjimą ir įkūrusio Biharo Jogos mokyklą.
Ši praktika - tai sąmoningas vidinis veiksmas viduje, kada kūnas yra pasyvioje padėtyje ilgą laiko tarpą. Gulima negyvėlio padėtyje ir dirbama su sąmone, būsenoje tarp būdravimo ir gilaus miego. Pasiekiama pilna vidinių įtampų ir stresų ištrynimo savijauta, tai daroma sąmoningai veikiant viduje: atpalaiduojant kūną, protą ir siekiant dvasinio pakylėjimo būsenos.
Esamo sunkmečio metu - tai vienas iš tinkamų būdų likti sąmoningu, kontroliuoti emocijas ir gyvenimą laikyti savo rankose. Tai  "vaistas" mūsų kūnui nuo persitempimo, nuovargio, pervargimo bei protui nuo įtampų, stresų ir neigiamų emocijų.
Užsiėmimo „Autogeninis atsipalaidavimas" trukmė 30-45 min. Rekomenduojame naudoti vilnos gaminius užsiklojimui. Tai padeda daug patogiau ir šilčiau jaustis bei labai gerai iškrauna neigiamą aplinkos poveikį, susikaupusį mūsų subtiliuose kūnuose: eteriniame, astraliniame ir mentaliniame. Po užsiėmimo vyksta trumpas aptarimas arba integracija.
Šie užsiėmimai tinka Jums, jeigu jūs: daug dirbate aktyvų protinį darbą ir dažnai susiduriate su konfliktinėmis situacijomis ir stresu. Užsiėmimai rekomenduojami kaip daugelio ligų profilaktika ir prevencija, nes dauguma negalavimų yra psichosomatinio pobūdžio. Taigi, jeigu norite gerai ir giliai pailsėti po darbų ir kasdienės rutinos, šie užsiėmimai labai tiks jūsų fizinei ir mentalinei sveikatai. Nėra lankytojo amžiaus limito, tinka visiems.

* "Autogeninio atsipalaidavimo" technikas galite rasti DVD diske "Sveikatos rytas". Artimiausiu metu CD ir DVD diskuose "Relaksacija". Anonsas skelbiamas YouTube bei Facebook.

 

Tavo sveikata - tavo rankose!


Health evening

Healthy Back

Kokias sveikatos praktikas atlikti?

Kaip detoksikuoti organizmą?

Koks atsipalaidavimas tinka vakare?

Pasninko kalendorius 2015m.

Basketball Yoga

Laimės ABC

,,Sveikatos vakaras" programa

KiMat - bioenergetinis aplikatoriusKontaktinė informacija:

UAB "Health programs"

Įmonės kodas: 302661416

Reg. adresas: Adutiškio 3-3, Vilnius, Lithuania

vedamų užsiėmimų adresas:

Banko sąskaita: LT817300010128561428 Swedbank

Swift codas: HABALT22

Mob. nr: 

 +370 671 5 64 54 (skambinti arba jei neatsakoma, SMS šiuo numeriu)

Skype: healthprograms.eu

Facebook: sveikatosprogramos

El.paštas: info@sveikatosprogramos.lt

sveikatosprogramos@gmail.com

Visos teisės saugomos  © 2010 Sveikatos programos


RegistracijaNaujienosKontaktai
ltenru