Laimės ABC

Laimės ABC

H=H (angl. health = happy) arba sveikata lygu laimė ir laimė lygu sveikata. Būdami sveiki nepagalvojame kaip padidinti sveikatos pojūtį, bet šiek tiek nusilpę griebiames visų įmanomiausių priemonių atstatyti ir pagerinti sveikatą. Kyla klausimas, o kodėl to nedaryti sąmoningai, kodėl laukti, kol reikės gaišti brangų laiką sergant ir atsisakyti gyvenimo džiaugsmų. Kodėl? Sakysite viskam reikia laiko. Bet sirgti irgi reikia laikoJ Tik dar į minusą, nes reikės susigrąžinti prarastą savijautą. Kokia išeitis? Ji jau per amžius žinoma ir naudojama, gal tik truputi primiršta ir apkrauta šiuolaikinės pasiūlos. Pasekoje sunku atsirinkti tikra nuo netikro. Studijuojant viso pasaulio sveikatos sistemas, savęs pažinimo praktikas, tradicijas ir net religijas randame, kad tai savotiška paslaptis ir prienama tik nuoširdžiai ieškančiąjam. Visur randame užuominas apie  tris pagrindinius veiksmus: skirtingai išreikštus, įslaptintus po gylia filosofija ir savaip „koduotus".

a)     Judėjimas = mankšta = jogų pratimai

b)    pasninkas = susilaikymas = askezė

c)     dirbtinė kančia = vinukų paklotėliai

Visi šie savęs tobulinimo - auklėjimo principai, praktikos labai nesunkiai paaiškinami žiūrint per visuminę - holistinę kūno, proto ir sielos prizmę.

Pasitelkus sporto medicinos, šiuolaikinės terapijos ir Rytų sveikatos sistemų žinias siekiame maksimaliai greitai padėti žmogui sustipinti savo sveikatą, koncentruoti protą ir siekti sielos ramybės kasdieniuose darbuose, šeimoje.

a) Juk kasdien su kūnu judame po išorinį pasaulį, kad jis būtų sveikas nori nenori reikia taisyklingai pamankštinti, kad būtų patogu ir komfortiška judėti, kad raumenų spazmai, bioenergijos blokai, vidaus skausmai nemaišytų gyventi. Reiškia žmogus turi išmokti kaip taisyklingai judėti ir aišku kaip taisyklingai nejudėti, kaip taisyklingai kvėpuoti ir kaip taisyklingai nekvėpuoti. Pažinus tai savyje, grąžinus prigimtinę kūno savireaguliacija, apsauginę organizmo funkcija - imunitetą, judamojo aparato judesių laisvumą, galima tikėtis gyventi daug komfortiškiau, jausti save puikiai visose gyvenimo  situacijose. Suvokus kvėpavimo svarba, atsiveria galimybės kontroliuoti save stresinėse situacijose, apsaugoti save nuo bereikalingų įtampų kūne, išvengti žalingo neigiamų emocijų poveikio, gerai socialiai adaptuotis. Būti sąmoningam savo gyvenimo stebėtoju čia ir dabar. Pajusti vienatvę su savimi, aplinkiniais, gamta ir Visata.

Išmokti valdyti savo kūną, gyvybinti protą ir rasti sielos ramybę, galite mūsų vedamuose holistinėse mankštose ir nugaros/stuburo terapijos užsiėmimuose. Mes puikiai suderinome kineziterapijos, cigun ir Jogos praktikas jūsų sveikatai ir puikiai savijautai.

b) Visi mėgstame skaniai ir maloniai pavalgyti. Turime dabartinių įpročių ir  prisiminimų iš vaikystės patiekalų, kuriuos kartais naudojame visą gyvenimą. Dažniausiai jie skanu skonio juslei, bet anaiptol nelabai sveiki organizmui. Pasirinkimas maisto produktų augančiu šiaurinėse šalyse ribotas ir tai sezoninis. Visa kita išlaikyta, atvešta ir koncervuota, pilna visokių koncervantų. Šaltoje klimato zonoje reikia daugiau šiluminės energijos palaikyti pastovią kūno temperatūrą ir nepatirti šalčio diskomforto. Deja, neturėdami žinojimo apie daugelį dalykų, kartais streso metu „kemšame" į save viską, o pasekoje virškinimo sistemos sutrikimai, mentalinis „nedarbingumas", nuovargis. Juk suvirškinti reikia irgi bioenergijos. Kokia išeitis? PaprastaJ Bent du kartus į mėnesį pagal atitinkamus Visatos bioritmus susilaikyti nuo įprasto maisto. Kaip šaldytuvą išvalome nuo senų maisto produktų, taip ir kartais pasninkaudami mes apvalome kūną ir leidžiame pailsėti virškinimo sistemai, skonio/kvapo juslė „atsigauna", atsiranda vidinis lengvumo pojūtis, stiprėja valia. Net ir po vienos dienos pasninko atrodo viskas daug skaniau, šviesiau ir  kvapniau. O tai ir yra tos dienos nauja gyvenimo kokybė, kuri atneša sveikatą ir laimę su maistu. Pabandykite! Galbūt patiksJ

c) Sukurti kančią, sunkumus, galime įvairiopai. Per darbą, šeimą ir panašiai, kur mes nuolat sąveikajame patirdami laimę arba kančią. Vieną priimame kaip dovaną, antra kaip gyvenimo pamoką, kad nebeklysti, įsisąmoninti ir nekentėti. Senovėje žmonės ieškojo kelių kaip sau padėti dažniau patirti laimės pojūtį ir dirbtinai sukurdavo sau kančia, kad greičiau išgyventų laimę. Paprastas mechanizmas pasiekti tai - taškinio masažo kilimėlių idėja, kuri kilusi iš Indijos jogų, kurie meditacijai ir savigydos tikslais gulėdavo ant vinių.

Mūsų laikais tai puiki priemonė savigydai, atsipalaidavimui ir jėgų atgavimui, atstatant natūralią energijos tėkmę. Maži dygliukai stimuliuoja aktyvius nervinius centrus ir suintensyvina kraujo bei limfos cirkuliaciją. Gaminasi endorfinai (laimės hormonai ir natūralus skausmo malšintojai), kurie aktyviai blokuoja skausmą ir kuria gerą savijautą.

Taip pat gaminasi oksitocinas - ramybės ir meilės hormonas, mūsų natūrali laimės tabletė. Didėjant oksitocino kiekiui, mažėja streso hormonų lygis kūne. Oksitocinas padeda lengviau bendrauti, gerina atmintį, didina pasitikėjimą savimi, tuo pačiu sumažindamas nerimą ir baimę. Kanalų, atsakingų už vegetatyvinės nervų sistemos vidinių organų funkcionavimą, stimuliacija užtikrina greitą vidinių kūno rezervų mobilizaciją; intensyviau veikia širdies-kraujagyslių sistema, susireguliuoja kraujo apytaka, kraujas teka į svarbiausius esamu momentu vidaus organus ir audinius.

Kūrėjas taip nusprendė, kad visada reikės ieškoti pusiausvyros tarp gerio ir blogio, balta ir juoda, laimės ir kančios, nes viskas Žemėje yra laikina. Tad sukurdami dirbtinę, lengvą kančią, mes gauname lengvumo ir laimės pojūtį.

Taškinių aplikatorių - kilimėlių Amber Mat galite užsisakyti ir įsigyti mūsų partnerių elektroninėje parduotuvėje AMBER ABC

 

Tavo sveikata - tavo rankose!
Health evening

Healthy Back

Kokias sveikatos praktikas atlikti?

Kaip detoksikuoti organizmą?

Koks atsipalaidavimas tinka vakare?

Pasninko kalendorius 2015m.

Basketball Yoga

Laimės ABC

,,Sveikatos vakaras" programa

KiMat - bioenergetinis aplikatoriusKontaktinė informacija:

UAB "Health programs"

Įmonės kodas: 302661416

Reg. adresas: Adutiškio 3-3, Vilnius, Lithuania

vedamų užsiėmimų adresas:

Banko sąskaita: LT817300010128561428 Swedbank

Swift codas: HABALT22

Mob. nr: 

 +370 671 5 64 54 (skambinti arba jei neatsakoma, SMS šiuo numeriu)

Skype: healthprograms.eu

Facebook: sveikatosprogramos

El.paštas: info@sveikatosprogramos.lt

sveikatosprogramos@gmail.com

Visos teisės saugomos  © 2010 Sveikatos programos


RegistracijaNaujienosKontaktai
ltenru